(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-28 03:35

3 paczki do lublina

(Nr 2640028)
3 paczki do lublina

Długość [m]:

40

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

3

Dystans: 1876.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, opłaca się opublikować za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem można określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, jeśli planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do owinięcia paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Cambridge, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny