(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-18 23:29

3 paczki do polski z niemiec

(Nr 2164083)
3 paczki do polski z niemiec

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

3

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1245.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu przesyłki, opłaca się opublikować za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem można podać typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, kiedy chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki warto pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można naładować fragmentami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Stuttgart, Niemcy

Od 22 lis 2017 do 30 lis 2017

Adres i termin dostawy

Kłyżów, Polska

Od 28 lis 2017 do 8 gru 2017