(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 Paczki I rower (Nr 4676172)

Długość [m]:

0.75

Szerokość [m]:

0.30

Wysokość [m]:

0.65

Waga w kg (łączna):

100

Liczba sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2051.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Sheffield

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Łomża

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, opłaca się opublikować bezpłatne ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są szczególnie istotne, kiedy chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wybierzesz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, gazet lub materiałem. Szczególnie kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).