(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-29 14:54

3 paczki Monachium- Krakow

(Nr 2643424)
3 paczki Monachium- Krakow

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.20

Wysokość [m]:

0.50

Waga w kg (łączna):

2.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 913.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, opłaca się wystawić darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto podać rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, jeżeli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Nim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto naładować kawałkami trocin, gazet lub gąbką. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Monachium, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny