(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-23 14:32

3 paczki, nic delikatnego, mozna odebrac po godzinach (Nr 3000940)

3 paczki, nic delikatnego, mozna odebrac po godzinach

Długość [m]:

3.3

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

0.15

Waga w kg (łączna):

3.00

Liczba sztuk:

3

Dystans: 859.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, jeżeli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim wybierzesz firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, papieru lub gąbką. Zwłaszcza kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Golina

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Borken

Termin elastyczny