(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-16 20:49

3 paczki o łącznej wadze 58 kg (3 paczki o wymiarach 90cmx60cmx10cm)

(Nr 2160672)
3 paczki o łącznej wadze 58 kg (3 paczki o wymiarach 90cmx60cmx10cm)

Długość [m]:

0.90

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

0.10

Waga w kg (łączna):

58.00

Ilość sztuk:

3

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1689.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, należy wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, jeśli chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do transportu trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Ostrzeszów, 63-500, Polska

Od 17 lis 2017 do 21 lis 2017

Adres i termin dostawy

Derby, DE1, Wielka Brytania

Od 22 lis 2017 do 23 lis 2017