(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-26 08:47

3 palety

(Nr 2115477)
3 palety

Dystans: 377.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, warto opublikować bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem warto określić typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, jeśli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto napakować fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do owinięcia przesyłki?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Na wierzch pudła przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Gdynia, Polska

Od 26 paź 2017 do 27 paź 2017

Adres i termin dostawy

Suwałki, Polska

27 paź 2017