(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-11-22 09:02

3 palety

(Nr 2171229)
3 palety

Długość [m]:

3,6

Szerokość [m]:

1,2

Wysokość [m]:

2,2

Waga w kg (łączna):

220.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 418.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

980 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 22:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-22 do 2017-11-29

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 980 zł

Wiadomości:

990 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 21:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-22 do 2017-11-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 990 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy posiadamy do przetransportowania niewielki towar, który nie wymaga wykorzystania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga skorzystania z całej płaszczyzny, wtedy wybranie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest w sam raz. 


Do ciężarówek stosowanych w przewozie LTL kwalifikuje się samochody, których ciężar przekracza 3,5 tony i inne samochody spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się duże kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki klasa: firanka oraz furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny przewozu ładunku w ramach LTL, kluczowe są jego parametry – ciężar i rozmiar. Powinno się także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, należy opisać ładunek. Ważna bywa także informacja w temacie usługi – czy wlicza się w nią tylko transport, czy również załadunek oraz wyładunek. Ważnym elementem jest również termin realizacji usługi.

Ładunki przewożone w zakresie LTL to zwykle paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Bełchatów, 97-400, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczecinek, 78-400, Polska

Termin elastyczny