(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-11-22 09:02

3 palety

(Nr 2171229)
3 palety

Długość [m]:

3,6

Szerokość [m]:

1,2

Wysokość [m]:

2,2

Waga w kg:

220.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 418.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 22:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-22 do 2017-11-29

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 980 zł

Wiadomości:

990 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 21:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-22 do 2017-11-26

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 990 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie części przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy mamy do przewiezienia drobny towar, który nie wymaga użycia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga zagospodarowania dużej przestrzeni, wtedy użycie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest trafne. 

    Do samochodów ciężarowych używanych w przewozie LTL kwalifikuje się samochody, których ciężar przekracza 3,5 t. i inne pojazdy spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki gatunek: firanka oraz furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu ceny przewozu ładunku w ramach LTL, kluczowe są jego parametry – ciężar i gabaryty. Powinno się także dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, warto opisać paczkę. Ważna jest także informacja w tematyce usługi – czy obejmuje tylko przewóz, czy również załadunek i rozładunek. Kluczowy jest także termin zrealizowania transportu.

    Ładunki przewożone w ramach LTL to z reguły paczki z odzieżą, paczki, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

97-400 Bełchatów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

78-400 Szczecinek, Polska

Termin elastyczny