(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-11-22 09:02

3 palety

(Nr 2171229)
3 palety

Długość [m]:

3.6

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

220.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 418.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy posiadamy do przetransportowania niewielki towar, który nie wymaga wykorzystania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga skorzystania z całej płaszczyzny, wtedy wybranie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest w sam raz. 


Do ciężarówek stosowanych w przewozie LTL kwalifikuje się samochody, których ciężar przekracza 3,5 tony i inne samochody spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się duże kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki klasa: firanka oraz furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny przewozu ładunku w ramach LTL, kluczowe są jego parametry – ciężar i rozmiar. Powinno się także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, należy opisać ładunek. Ważna bywa także informacja w temacie usługi – czy wlicza się w nią tylko transport, czy również załadunek oraz wyładunek. Ważnym elementem jest również termin realizacji usługi.

Ładunki przewożone w zakresie LTL to zwykle paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Bełchatów, 97-400, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczecinek, 78-400, Polska

Termin elastyczny