(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-03 12:26

3 palety

(Nr 2253057)
3 palety

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

inne

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 2786.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

     Na początek należy dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który często wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, np. podzielić naczynia na kilka pakunków, żeby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce izolujące, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

     Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego mienia.

Adres i termin nadania

Nowiny, 26-052, Polska

8 lut 2018

Adres i termin dostawy

Casuzze, 97017, Włochy

14 lut 2018