(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 palety (Nr 5048702)

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

1069.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

3 palety do ładowania, mamy wózek widłowy w magazynie. Ładunki są w Sękocinie Starym, Raszyn ok. Warszawy. Wygodny dojazd!

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 723.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Sękocin Stary

Od 10 wrz 2019 do 11 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Saksonia, Lipsk

Od 12 wrz 2019 do 14 wrz 2019


Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli mamy do przewiezienia niewielki towar, który nie potrzebuje zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga użycia całej powierzchni, wówczas wzięcie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest właściwe. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w przewozie LTL zalicza się pojazdy, których waga przewyższa 3,5 t. oraz inne maszyny spełniające wymogi ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się duże kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki klasa: firanka lub furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach kosztów transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – ciężar i rozmiar. Wypada również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, powinno się opisać pakunek. Ważna jest również informacja w sprawie usługi – czy wlicza się w nią tylko transport, czy także załadunek oraz rozładunek. Znaczącą daną może być także termin realizacji transportu.

Ładunki przewożone w obszarze LTL to z reguły palety, paczki, meble, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.