(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-05-24 11:06

3 palety doładunek

(Nr 2744396)

Długość [m]:

2,8

Szerokość [m]:

1,6

Wysokość [m]:

0,7

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 578.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-05-2018, 00:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-25 do 2018-06-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli mamy do przewiezienia mały towar, który nie potrzebuje zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zagospodarowania dużej płaszczyzny, wówczas wzięcie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest najodpowiedniejsze. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w przewozie LTL zalicza się wozy, których ciężar jest większy niż 3,5 t. i inne pojazdy spełniające wymogi ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka oraz furgon. Wariant ciężarówki powinien być dopasowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wyliczeniach kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, istotne są tego ładunku parametry – ciężar i wielkość. Należy także dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać ładunek. Istotna jest również informacja na temat usługi – czy obejmuje tylko transport, czy na przykład załadunek oraz wyładunek. Kluczowy jest także termin wykonania usługi.

Ładunki transportowane w ramach LTL to często paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Barcin, Polska

Od 25 maj 2018 do 31 maj 2018

Adres i termin dostawy

Stary Sącz, 33-340, Polska

Termin elastyczny