(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-09-06 12:24

3 palety euro, waga całkowita ok. 3t

(Nr 2012162)
3 palety euro, waga całkowita ok. 3t

Wysokość [m]:

1,20

Waga w kg (łączna):

1000.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Tylko transport

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2200.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 22:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-17

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety służą do transportu ładunków różnego gatunku – stanowią podstawę, na której prosto można przewieźć nieduże paczki i rzeczy. Przewóz paletowy to zazwyczaj wybierana metoda transportu cięższych towarów. Na paletach głównie przewozi się towary powyżej 70 kg – bramki metalowe, pudła, artykuły budowlane, itp. Żeby jak najdokładniej oszacować koszt przewozu ładunku na paletach, można skorzystać z serwisu Clicktrans.pl, dzięki temu uzyskamy wyceny od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie na paletach. Przy wycenie przewozu zasadnicze znaczenie ma liczba palet, waga ładunku oraz gatunek przewożonych rzeczy. Paczki paletowe podnoszone są dzięki wózkom widłowym.

Europalety oraz inne rodzaje palet

    W transporcie na paletach góruje europaleta, nazywana też jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Normalna Europaleta ma rozmiary 800x1200x150 milimetrów oraz jest wyprodukowana z drewna. Przy przewozie przemysłowym używa się także palet „angielek” o formacie 1200x1200x144 mm. Palety skierowane do transportu w pojemnikach metalowych posiadają format 1135x1133 milimetrów. W przemyśle chemicznym używa się za to palety spełniające normy CP. Palety zrobione z drewna coraz częściej zastępowane są paletami plastikowymi, które mają żywotność przez10-15 lat.

Cena transportu palet w Polsce
    Średnia cena netto transportu palet  w obrębie kraju kosztuje 187,8 zł i to wychodzi 57 gr za km.

Ceny przewozu palet na trasach międzynarodowych

    Transport palet po za granicami Polski to przeciętny koszt 581 zł, a to wychodzi 46 groszy za kilometr.

Adres i termin nadania

Rybnik, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Edynburg, Wielka Brytania

Termin elastyczny