(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-09-06 12:24

3 palety euro, waga całkowita ok. 3t

(Nr 2012162)
3 palety euro, waga całkowita ok. 3t

Wysokość [m]:

1,20

Waga w kg:

1000.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Tylko transport

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2200.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 22:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-17

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie towarów różnego rodzajutworzą podstawę, na której nietrudno można przewieźć nieduże pakunki i przedmioty. Przewóz paletowy to najczęściej wybierana metoda przewozu dużej ilości ładunków. Na paletach nierzadko transportuje się paczki powyżej 70 kg – bramki stalowe, pudła, materiały budowlane, itd. Aby precyzyjnie oszacować koszt przewozu towaru na paletach, warto skorzystać z serwisu Clicktrans.pl, a otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie paletowym. W szacowaniu kosztów transportu zasadnicze znaczenie ma liczba palet, waga ładunku i rodzaj przewożonych rzeczy. Ładunki paletowe podnoszonedzięki wózkom widłowym.

Europalety i pozostałe rodzaje palet

    W transporcie paletowym jest na pierwszym miejscu europaleta, określana też jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Przepisowa Europaleta posiada wymiary 800x1200x150 milimetrów i jest wykonana z drewna. W transporcie przemysłowym stosuje się także palet „angielek” o wymiarach 1200x1200x144 milimetrów. Palety skierowane do transportu w pojemnikach metalowych posiadają rozmiary 1135x1133 mm. W przemyśle chemicznym wykorzystuje się natomiast palety spełniające normy CP. Palety drewniane w ostatnich latach zastępowane są paletami plastikowymi, które posiadają okres przydatności do10-15 lat.

Koszt transportu palet w kraju
    Średnia cena netto przewozu palet  w obrębie kraju kosztuje 187,8 PLN, a to wychodzi 57 groszy za km.

Ceny transportu palet w Europie

    Przewóz palet w Europie to przeciętny koszt 581 i to wychodzi 46 gr. na km.

Adres i termin nadania

Rybnik, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Edynburg, Wielka Brytania

Termin elastyczny