(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-05-31 10:36

3 palety kostki brukowej 4,5 tony hds

(Nr 1820462)
3 palety kostki brukowej  4,5  tony hds

Dystans: 41.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety służą do transportu towarów różnego typutworzą platformę, na której łatwo można przewieźć małe paczki oraz rzeczy. Przewóz paletowy to najczęściej wykorzystywana metoda przewozu dużej ilości ładunków. Dzięki paletom nierzadko przewozi się pakunki ważące więcej niż 70 kg – bramki metalowe, pudła, produkty budowlane, itd. Aby precyzyjnie oszacować koszt przewozu towaru na paletach, dobrą praktyką jest skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki temu dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie na paletach. W wycenie przewozu istotne znaczenie miewa ilość palet, ciężar ładunku oraz rodzaj przewożonych przedmiotów. Przesyłki znajdujące się na paletach dźwiganeza pomocą wózka widłowego.

Europalety i inne typy palet

    Przy transporcie paletowym prym wiedzie europaleta, nazywana też jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Zwyczajna Europaleta posiada wielkość 800x1200x150 mm i jest wykonana z drewna. W transporcie przemysłowym stosuje się również palet „angielek” o wymiarach 1200x1200x144 mm. Palety oddane do transportu w kontenerach posiadają wymiary 1135x1133 milimetrów. Przy przemyśle chemicznym używa się za to palety spełniające standardy CP. Palety wykonane z drewna w ostatnich latach zastępowane są paletami zrobionymi z plastyku, które mają żywotność do10-15 lat.

Koszt przewozu palet w kraju
    Średnia cena netto przewozu palet  w Polsce wynosi 187,8 i to wychodzi 57 gr za km.

Ceny przewozu palet w Europie

    Przewóz palet na trasach międzynarodowych to średni koszt 581 złotych, a to wynosi 46 gr. na km.

Adres i termin nadania

Skierniewice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

96-325 Kuklówka Radziejowicka, Polska

Termin elastyczny