(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-25 23:50

3 paquetes a España

(Nr 2241924)
3 paquetes a España

Długość [m]:

1.20

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

150.00

Ilość sztuk:

20

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej formatów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu paczki, należy opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, gdy chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować kawałkami trocin, papieru lub materiałem. Zwłaszcza kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Union City, 07087, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Saragossa, Hiszpania

Termin elastyczny