(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 paquetes a granada españa (Nr 4951798)

Długość [m]:

45

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

40.00

Liczba sztuk:

3

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2312.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Friesland, Smallingerland

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andalusia, Padul

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, opłaca się wystawić za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są szczególnie istotne, jeżeli planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Przed tym wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto naładować fragmentami trocin, gazet lub materiałem. Szczególnie delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do owinięcia pakunku?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na wierzch pudła umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).