(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 paquetes a peraleda de la mata (Nr 6071970)

3 paquetes a peraleda de la mata

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

0.35

Wysokość [m]:

0.35

Waga w kg (łączna):

28

Liczba sztuk:

3

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 144.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Estremadura, Don Benito

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Estremadura, Peraleda De La Mata

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, warto opublikować za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto określić typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeśli planujemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wyłonisz firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, papieru czy też materiałem. Szczególnie kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).