(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 parapety betonowe: 2,4/0,25m (50kg) 2 x 1,65x.025 (2x30kg) (Nr 5594539)

3 parapety betonowe: 2,4/0,25m (50kg) 2 x 1,65x.025 (2x30kg)

Długość [m]:

2.4

Szerokość [m]:

0.16

Wysokość [m]:

0.25

Waga w kg (łączna):

110

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

karton, sznurek, taśma

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 333.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Łochów

Od 8 sty 2020 do 16 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 8 sty 2020 do 18 sty 2020


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy dysponujemy do przewiezienia drobny ładunek, który nie potrzebuje zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zagospodarowania dużej przestrzeni, wówczas wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest pasujące. 


Do ciężarówek stosowanych w przewozie LTL zalicza się auta, których ciężar przekracza 3,5 t. oraz pozostałe pojazdy spełniające warunki ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka oraz furgon. Gatunek ciężarówki powinien być przystosowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w ramach LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – ciężar i gabaryty. Warto również dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, należy opisać opakowanie. Istotna bywa także informacja w tematyce usługi – czy obejmuje tylko transport, czy również załadunek oraz rozładunek. Zasadniczą informacją może być również czas zrealizowania usługi.

Ładunki transportowane w tematyce LTL to zwykle palety, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.