(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pary drzwi (Nr 7569763)

3 pary drzwi
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
3 pary drzwi
215 x 100 x 40 cm
140 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
140 kg
Dystans
525 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 7 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Sosnowiec

Termin elastyczny


Transport innych ładunków

Przewóz innych ładunków

Koszt przewozu różnych towarów bywa zależny od rozmiaru ładunku, terminu transportu oraz odcinka pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Grupowanie ładunków

Transport ładunków dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - obejmują podłoże, na którym umieszcza się niewielkie przedmioty lub pakunki. Najbardziej używanym gatunkiem palety są palety euro. Na nich najczęściej przewozi się artykuły spożywcze, szkło, produkty budowlane (np., terakota, kamień itd.), okna jak także materiały chemiczne.

Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz towaru, który powinno się przewozić pojazdem - Tirem i zapełnia zaledwie fragment przestrzeni do załadunku. Do tego typu przewozu stosuje się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do takiego rodzaju transportu używa się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

Pojemniki metalowe – Transport pewnych towarów może wymagać kontenera – szczególnie w przypadku transportu ładunków płynnych oraz ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też transportować towary drobne w opakowaniach – workach, pudełkach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

Wywrotka – pomaga w transporcie materiałów w postaci płynu i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

Inne towary – ładunki, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.