(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 pok. - ubrania, ksiazki, sprzet kuchenny itd. BEZ mebli / AGD (Nr 5534551)

3 pok. - ubrania, ksiazki, sprzet kuchenny itd. BEZ mebli / AGD

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

2600

Dystans: 1502.00 km

Adres i termin nadania

Luksemburg, Luxembourg, Bofferdange

31 sty 2020

Adres i termin dostawy

Włochy, Kampania, Nocera Superiore

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić naczynia na kilka kartonów, żeby nietrudno było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały izolujące, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze meble zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego majątku.