(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-09-02 13:45

3 pokoje

(Nr 2003399)
3 pokoje

Waga w kg:

1300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 379.00 km

Informacje dodatkowe:

Chętnie z pomocą, 8-10Ep

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, jednak gdy optymalnieobmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

     Na początek warto dokonać selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na kilka pakunków, aby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

     Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.


Adres i termin nadania

Rheinfelden, Niemcy

4 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Monachium, Niemcy

5 wrz 2017