(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-09-02 13:45

3 pokoje

(Nr 2003399)
3 pokoje

Waga w kg (łączna):

1300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 379.00 km

Informacje dodatkowe:

Chętnie z pomocą, 8-10Ep

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

     Na początek należy wykonać eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić segregatory na parę pakunków, aby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast nieduże rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

     Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się szczególne wymogi dotyczące jakiś mebli.

     Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.

Adres i termin nadania

Rheinfelden (Baden), Niemcy

4 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Monachium, Niemcy

5 wrz 2017