(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-10-26 07:54

3 pokoje

(Nr 2115399)
3 pokoje

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

4

Dystans: 271.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

     Na początek należy dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na parę kartonów, aby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy surowce zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem drobne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują szczególne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

     Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny