3 pokoje (Nr 5338782)

3 pokoje

Waga w kg (łączna):

3500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

4.000

Dystans: 1059.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Kolonia

1 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Częstochowa

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na kilka kartonów, żeby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce izolujące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie twojego mienia.