(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pokoje (Nr 5835595)

3 pokoje

Waga w kg (łączna):

3000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1063.00 km

Adres i termin nadania

Szwecja, Skåne Län, Malmo

2 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić segregatory na parę pudeł, aby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały chroniące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie waszego mienia.