(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pokoje (Nr 5855530)

3 pokoje

Waga w kg (łączna):

5000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

2000.00

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Szkocja, Glasgow City

1 lip 2020

Adres i termin dostawy

Kanada, Nowa Szkocja, Halifax

8 lip 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się mocne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać książki na kilka kartonów, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały osłaniające, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne wymagania dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie twojego mienia.