(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 pokoje (Nr 6091188)

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Dystans: 509.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Dolna Saksonia, Hildesheim

Od 13 cze 2020 do 28 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Dąbrówka

Od 13 cze 2020 do 28 cze 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić talerze na kilka kartonów, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują nietypowe wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego dobytku.