(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pokoje apartament (Nr 6241431)

3 pokoje apartament

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1705.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, County Dublin, Dublin

30 lip 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, Berlin

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać segregatory na kilka pakunków, aby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem drobne meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie naszego majątku.