3 pokoje biurowo - mieszkalne (Nr 6471185)

3 pokoje biurowo - mieszkalne

Waga w kg (łączna):

2500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

6000

Dystans: 3310.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

10 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Malaga

30 wrz 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, ale gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na parę pakunków, żeby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują nietypowe wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie waszego majątku.