(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3-pokoje meble (Nr 6107414)

3-pokoje meble

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Dystans: 4465.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Polkowice

20 cze 2020

Adres i termin dostawy

Kazachstan, Астана, Astana

31 lip 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się mocne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na parę pudeł, aby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują szczególne kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie waszego majątku.