(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pokoje mysle ze 1/2 busa wystarczy (Nr 5388798)

3 pokoje mysle ze 1/2 busa wystarczy

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 2016.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Wychavon

Od 17 gru 2019 do 18 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Od 20 gru 2019 do 24 gru 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się mocne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na parę pakunków, aby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują nietypowe kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.