(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-11-08 22:13

3 pokoje rzeczy osobistych (Nr 3478593)

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

350

Dystans: 48.00 km

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się solidne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na parę pakunków, żeby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie twojego mienia.

 

Adres i termin nadania

Górne Maliki, 83-430, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gołubie, 83-316, Polska

Termin elastyczny