(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-12-30 14:40

3 pokojowe (Nr 2248143)

3 pokojowe

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Dystans: 274.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

     Na początek należy dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka pudeł, żeby nietrudno było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Duże meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce chroniące, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

     Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują szczególne wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

     Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie twojego majątku.

Adres i termin nadania

Murowana Goślina, 62-095, Polska

12 sty 2018

Adres i termin dostawy

Srebrna Góra, Polska

13 sty 2018