(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pokojowe (Nr 4562409)

3 pokojowe

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1801.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Kettering

12 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka kartonów, żeby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują wyjątkowe zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie twojego dobytku.