3-pokojowe (lub 4-pokojowe) mieszkanie z meblami, kajakiem, dwoma rowerami, motorynką, etc... (Nr 6028692)

3-pokojowe (lub 4-pokojowe)  mieszkanie z meblami, kajakiem, dwoma rowerami, motorynką, etc...

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1807.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Owernia-Rodan-Alpy, Sonnaz

20 maj 2020

Adres i termin dostawy

Portugalia, Évora, Mourão

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać naczynia na parę kartonów, żeby nietrudno było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują nietypowe zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie twojego mienia.