(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 pokojowe mieszkania (Nr 5571111)

3 pokojowe mieszkania

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 844.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Krosno

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Saksonia-Anhalt, Halle (Saale)

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić talerze na parę pudeł, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały zabezpieczające, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy małe rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź problemy w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie waszego dobytku.