(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-07-26 11:16

3 pokojowe mieszkanie

(Nr 1923149)
3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

1500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Dystans: 327.00 km

Informacje dodatkowe:

mieszkanie z piwnica, meble kartony, rowery,kuchnia kanapa, pralka, lodówka

Oferty od Przewoźników (0)

2400 zł

ID firmy: 571490
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-08-2017, 13:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-10-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

bus 4,2x2,2x2,2m

Cena (zawiera VAT): 2400 zł

Wiadomości:

2450 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 11:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (6)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

     W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się solidne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na kilka pakunków, aby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

     Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź problemy w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują specyficzne wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

     Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie twojego majątku.

Adres i termin nadania

Erkner, Niemcy

29 lip 2017

Adres i termin dostawy

Norderstedt, Niemcy

29 lip 2017