(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-07-26 11:16

3 pokojowe mieszkanie

(Nr 1923149)
3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg:

1500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Dystans: 327.00 km

Informacje dodatkowe:

mieszkanie z piwnica, meble kartony, rowery,kuchnia kanapa, pralka, lodówka

Oferty od Przewoźników (0)

2400 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-08-2017, 13:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-10-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

bus 4,2x2,2x2,2m

Cena (zawiera VAT): 2400 zł

Wiadomości:

2450 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 11:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (6)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednioobmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

     W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać książki na kilka pudeł, żeby z łatwością było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały izolujące, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne meble okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

     Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują specjalne zasady dotyczące jakiś mebli.

     Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie twojego mienia.


Adres i termin nadania

Erkner, Niemcy

29 lip 2017

Adres i termin dostawy

Norderstedt, Niemcy

29 lip 2017