(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-09-28 18:15

3 pokojowe mieszkanie

(Nr 2058791)
3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

800.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Dystans: 699.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

     W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić naczynia na parę pudeł, aby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce izolujące, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

     Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują nietypowe wymagania dotyczące konkretnych mebli.

     Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie waszego mienia.

Adres i termin nadania

Kolonia, 50931, Niemcy

Od 15 gru 2017 do 18 gru 2017

Adres i termin dostawy

Lubań, Polska

Od 15 gru 2017 do 18 gru 2017