(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-11-20 19:08

3 pokojowe mieszkanie

(Nr 2167914)
3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

2500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1472.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-11-2017, 08:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-21 do 2017-11-26

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (6)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

     W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić talerze na kilka kartonów, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

     Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują szczególne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

     Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie naszego mienia.

Adres i termin nadania

Sępólno Krajeńskie, Polska

Od 22 lis 2017 do 30 lis 2017

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny