(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-04-29 15:05

3-pokojowe mieszkanie

(Nr 2643456)
3-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1630.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić książki na parę kartonów, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast małe meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego mienia.

 

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny