(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-12-11 21:43

3-pokojowe mieszkanie (Nr 3634425)

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Dystans: 2430.00 km

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić talerze na kilka pudeł, aby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały izolujące, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne wymagania dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie twojego majątku.

 

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 23 gru 2018 do 24 gru 2018

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 28 gru 2018 do 6 sty 2019