(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3-pokojowe mieszkanie (Nr 4545585)

3-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

1200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1705.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Northamptonshire, Corby

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Rumia

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, ale gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na parę kartonów, aby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce chroniące, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne trudności w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują specjalne zasady odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie waszego dobytku.