(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3-pokojowe mieszkanie (Nr 4598701)

3-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1998.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Liverpool

11 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

14 sie 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić książki na kilka kartonów, aby nietrudno było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały chroniące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie naszego mienia.