(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pokojowe mieszkanie (Nr 4718488)

3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 1179.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Stuttgart

20 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

21 sie 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać talerze na kilka kartonów, żeby łatwiej było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem drobne meble owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie naszego dobytku.