3-pokojowe mieszkanie (Nr 4816736)

3-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Dystans: 3486.00 km

Adres i termin nadania

Cypr, Cypr, Limassol

15 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na parę kartonów, aby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie meble owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.