(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pokojowe mieszkanie (Nr 4849910)

3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

2500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

5000

Dystans: 1320.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Colchester

Od 9 paź 2019 do 10 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

12 paź 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na parę kartonów, aby z łatwością było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały osłaniające, na przykład jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują specjalne zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie twojego mienia.