(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3-pokojowe mieszkanie (Nr 4904902)

3-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

900.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Dystans: 1203.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Szlezwik-Holsztyn, Glinde

Od 13 wrz 2019 do 14 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Exeter

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na parę pudeł, żeby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują wyjątkowe wymagania dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie waszego dobytku.