3 pokojowe mieszkanie (Nr 4927010)

3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

1500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

50000

Dystans: 2586.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, County Galway, Cathair Na Gaillimhe

Od 17 lip 2020 do 20 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Ropczyce

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, ale gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić książki na kilka kartonów, żeby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche meble, a gdy nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie twojego mienia.