3 pokojowe mieszkanie (Nr 5043126)

3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 1117.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Holandia Północna, Beverwijk

Od 1 mar 2020 do 2 mar 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na parę kartonów, żeby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie twojego mienia.