(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pokojowe mieszkanie (Nr 5287358)

3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

1500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 890.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Richmondshire

30 lis 2019

Adres i termin dostawy

Holandia, Geldria, Ede

1 gru 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić książki na kilka pakunków, żeby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast małe rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują specjalne zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie naszego mienia.