3-pokojowe mieszkanie, (Nr 5319142)

3-pokojowe mieszkanie,

Waga w kg (łączna):

1200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1526.00 km

Adres i termin nadania

Norwegia, Troms, Harstad

29 sty 2020

Adres i termin dostawy

Norwegia, Vestfold, Sandefjord

1 lut 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na parę pudeł, aby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują szczególne wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie naszego majątku.