(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pokojowe mieszkanie (Nr 5392166)

3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

6

Dystans: 685.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 10 sty 2020 do 11 sty 2020

Adres i termin dostawy

Czechy, Praga, Praga

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się solidne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić segregatory na parę kartonów, aby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne meble zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie naszego dobytku.